Szanowni rodzice i opiekunowie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. 5 latki zapraszamy na roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne, z kolei 6 latki do zerówki ?

Godziny otwarcia

Nasze Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00. Z możliwością pozostawienia dłużej za dodatkową opłatą – 12 zł za godzinę płatne przy odbiorze dziecka do rąk osoby pozostającej z dzieckiem po godzinach.

Lokalizacja

Położenie w pobliżu ul. Przy Agorze zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego: metro Wawrzyszew, tramwaje, autobusy. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.

Wyżywienie

Naszym Przedszkolakom zapewniamy pięć smacznych, domowych posiłków. Każdy z nich powstaje zgodnie z zaleceniami dietetyka. Potrawy są przygotowywane na miejscu. Ilość posiłków nielimitowana. Dostosowujemy się do specjalnych wymagań żywieniowych. Dodatkowo wzmacniamy w dzieciach poczucie, że jedzenie jest częścią bardzo ważnego rytuału, scalającego rodzinę, wzmacniającego więzi, czas spotkania z bliskimi i dzielenia się. Czas kształtowania dobrych nawyków, ale również przyjemność wspólnego spędzania czasu – na rozmowie, biesiadowaniu, wymianie wrażeń.

Poobiedni wypoczynek

W trosce o właściwy rozwój Państwa Dzieci, zapewniamy naszym Przedszkolakom czas na relaks, wyciszenie i sen.

Zajęcia adaptacyjne

Przedszkole trzeba oswoić ? W związku z tym proponujemy rodzicom, aby wspólnie z dziećmi uczestniczyli w zajęciach adaptacyjnych, których celem będzie poznanie miejsca, osób w nim pracujących, zapoznanie się z rytuałami przedszkola, takimi jak powitanie, swobodna zabawa, wspólna praca i zajęcia, posiłek, czy wreszcie odpoczynek i pożegnanie. Udział w zajęciach pozwoli dzieciom poczuć się pewniej, nawiązać relacje z innymi dziećmi i opiekunami tak, by od września mogły pójść do miejsca, które jest im znane.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Dni adaptacyjne pod koniec sierpnia w godzinach 9 -11.

Masz więcej pytań? Zadzwoń:

501-076-360